Кристалічна
 

"Кристалічна" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Печера Кристалічна
Еще названия:pechera kristalichnoi, пещера Кристаллическая
Категории:
 • Достопримечательности Борщава
 • Интересные места Борщава
 • Последние новости

  Все новости
   

  Печери Тернопільщини

  Печери Тернопільщини
  Добавлено 2014-02-17 16:28:37

  Сьогодні Тернопільщина відома в усьому світі завдяки наявності тут унікальних печер. Саме у цьому регіоні знаходиться найбільша у світі гіпсова печера – Оптимістична, а також й інші аналогічні підземелля, ...

   
  Читать Дальше
   

  Печера Кристалічна

  Печера «Кристалічна» - це одна з небагатьох відкритих печер для туристичних вилазок знаходиться в селі Кривче, Борщевського району Тернопільської області. Вхід в печеру розташований на крутому схилі долини, до речі, якщо піднятися ледве вище за вхід, то відривається прекрасний вигляд на Тернопільський ландшафт. Печера є вимитою підземними водами 20 млн. років назад розгалужену гіпсову систему ходів, спільною протяжністю 23 км., з них екскурсійний маршрут складає близько 2500 метрів. Стіни печерних галерей покриті білосніжними або забарвленими в різноманітні кольори кристалами гіпсу, що у свою чергу і послужило назві печери - «Кристалічна». Середньорічна температура в печері 12 градусів з вологістю 95%, особливість печери полягає в тому, що в ній спостерігається підвищена іонізація повітря і практично повна відсутність бактерій.

  "Печера Кристалічна" находится по адресу: Борщёв, с. Кривче. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Кристалічна", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Борщёв, с. Кривче"! Если Вам нравится "Кристалічна" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Печера Кристалічна 0 км.
  Печера Славка 0 км.
  Печера Тимкова Скеля 0 км.
  Печера на Хомах 0 км.
  Печера Двох озер 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты