Славка
Logo Славка
 

"Славка" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Печера Славка
Еще названия:pechera slavka, пещера Славка
Категории:
 • Достопримечательности Борщава
 • Интересные места Борщава
 • Последние новости

  Все новости
   

  Печери Тернопільщини

  Печери Тернопільщини
  Добавлено 2014-02-17 16:28:37

  Сьогодні Тернопільщина відома в усьому світі завдяки наявності тут унікальних печер. Саме у цьому регіоні знаходиться найбільша у світі гіпсова печера – Оптимістична, а також й інші аналогічні підземелля, ...

   
  Читать Дальше
   

  Печера Славка

  Печера Славка — карстова печера, геологічна пам'ятка природи місцевого значення. Вхід до печери — біля села Кривче Борщівського району Тернопільської області, в кв. 16, вид. 1 Гермаківського лісництва Чортківського держлісгоспу в межах лісового урочища «Муравинець».

  Загальна довжина досліджених ходів печери сягає 9 кілометрівм. Висота залів місцями досягає 9-12 метрів. Площа охоронної зони — 0,80 га.

  Порожнина закладена у вузькому гіпсовому масиві, з трьох боків обмежена балками. Печера сформована в закритих гідрологічних умовах за рахунок висхідного потоку напірних вод із підстилаючого водоносного горизонту.

  Печера заложена у вузькому витягнутому масиві, який з трьох сторін обмежений балками. У ці сторони печера розвідана майже до граничних контурів. З четвертої сторони (на південному сході печерного поля) цей масив з'єднується зі значно більшим масивом, в якому можна очікувати подальшого розвитку печери.
  Печера являє собою лабіринт ходів, які знаходяться на 2 - 3 рівнях. Як і всі інші великі гіпсові печери регіону, печера Славка сформована в закритих гідрогеологічних умовах за рахунок висхідного підтоку напорних вод з підстилаючого водоносного горизонту.

  "Печера Славка" находится по адресу: Борщёв, с. Кривче. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Славка", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Борщёв, с. Кривче"! Если Вам нравится "Славка" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Печера Кристалічна 0 км.
  Печера Славка 0 км.
  Печера Тимкова Скеля 0 км.
  Печера на Хомах 0 км.
  Печера Двох озер 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты