Вітрова
Logo Вітрова
 

"Вітрова" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Печера Вітрова
Еще названия:pechera vitrova, пещера Ветровая
Категории:
 • Достопримечательности Борщава
 • Интересные места Борщава
 • Последние новости

  Все новости
   

  Печери Тернопільщини

  Печери Тернопільщини
  Добавлено 2014-02-17 16:28:37

  Сьогодні Тернопільщина відома в усьому світі завдяки наявності тут унікальних печер. Саме у цьому регіоні знаходиться найбільша у світі гіпсова печера – Оптимістична, а також й інші аналогічні підземелля, ...

   
  Читать Дальше
   

  Печера Вітрова

  На околицях с. Королівка знаходиться печера Вітрова, довжина ходів якої 1700 метрів, вона сполучена з Оптимістичною. Печера Вітрова відрізняється багатою спелеофауною.

  Печера Вітрова – унікальне місце зимового сну кажанів , де щороку збирається щонайменше двох сотень цих тварин виду підковик малий.

  Вхід до цієї порівняно невеликої порожнини завдовжки 1,7 км розташований в лісі поблизу. Печера складається з чотирьох паралельних галерей, з'єданих між собою кількома ходами. На деяких ділянках внаслідок падіння брил утворились маленькі зали завширшки до 3 м. У стінах трапляються великі гнізда жовтувато-прозорого перекристалізованого гіпсу. Крайня північна галерея являє собою річище тимчасового підземного потоку. Дно галереї на багатьох ділянках вкрите уламками гіпсу, вапняку, кварцу, кістками сучасних домашніх і диких тварин. Очевидно, печера і в наш час промивається дощовими і талими водами, які потрапляють до неї з великої карстової улоговини, розташованої на заході.

  "Печера Вітрова" находится по адресу: Борщёв, с. Королівка. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Вітрова", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Борщёв, с. Королівка"! Если Вам нравится "Вітрова" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Пещера Оптимистическая 0 км.
  Печера Вітрова 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты