Язичницька
Logo Язичницька
 

"Язичницька" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Печера Язичницька
Еще названия:Пещера Языческая, печери Карпат, yazichnicka
Категории:
 • Достопримечательности Борщава
 • Интересные места Борщава
 • Последние новости

  Все новости
   

  Печери Тернопільщини

  Печери Тернопільщини
  Добавлено 2014-02-17 16:28:37

  Сьогодні Тернопільщина відома в усьому світі завдяки наявності тут унікальних печер. Саме у цьому регіоні знаходиться найбільша у світі гіпсова печера – Оптимістична, а також й інші аналогічні підземелля, ...

   
  Читать Дальше
   

  Печера Язичницька

  Печера Язичницька (Печерний монастир) розташована біля села Монастирок (Борщівський район, Тернопільська область). Вимита у скелі (камінь Довбуша), складеній верхньокрейдовими вапняками.

  Загальна довжина порожнини становить 42 метри.

  Печера розташована на лівому березі річки Серет.

  Названа по виявленому язичницькому храмі – давньослов’янський печерний храм “Язичеська святиня” IX століття.

  Є тут і старенька церква Воздвиження Чесного Хреста та відновлене приміщення старого чоловічого монастиря а також з надією і цікавістю туристи звертають увагу на кам’яний Хрест родинного щастя, де за народними переказами, після щирих молитов знаходять своїх суджених ті, хто цього потребує. Взагалі це унікальне місце, яке за твердженнями астрологів та екстрасенсів має досить високу позитивну енергетику, що благодатно впливає на всі питання людського буття.

  У давнину печера була місцем проведення ритуалів і обрядів у язичників. З приходом на Україну християнства, це місце стало православним храмом. Його вівтар і зараз підноситься високо над Серетом. Зазвичай огляд Язичницької печери починається з Хрестовоздвіженської церкви біля її підніжжя. Вхід в печеру охороняють величезні валуни. Усередині розташований невеликий вівтар із зображенням Ісуса Христа із закритими очима. По легенді, саме цей образ здався ченцям в променях світла, після чого за допомогою фарб вони перетворили його на ікону. У храмі можна поставити свічку і помолитися.

  "Печера Язичницька" находится по адресу: Борщёв, с. Монастирок. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Язичницька", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Борщёв, с. Монастирок"! Если Вам нравится "Язичницька" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Печера Язичницька 0 км.
  Печера Язиченська 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты